Přihlašování ukončeno / naplněna kapacita

Účastníci IMC 2020 — Opava

# Jméno Příjmení Škola
49. Lubomír Senz Educanet OStrava
48. Jan Dymáček Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
47. Vojtěch Kuchař Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
46. Jan Veselský Masarykova střední zemědělská a vyšší odborná škola Opava příspěvková organizace
45. Justýna Střelecká Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
44. Anna Karolína Plátková Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
43. Anna Cigánová Gymnázium Josefa Kainara , Hlučín, příspěvková organizace
42. Marek Tatalák Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
41. Matěj Svoboda Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
40. David Halmazňa Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
39. Erik Šrůma Masarykovo gymnázium Střední zdravotnická škola Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
38. Hynek Baturný Gymnázium Josefa Kainara
37. Kryštof Kastowský Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace
36. Barbora Pokorná Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
35. Karel Vachutka Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
34. Valerie Bartošová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace
33. Kateřina Gančarčíková Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
32. Jakub Latečka Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
31. Michaela Divišová Wichterlovo gymnázium
30. Šimon Černý Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
29. Václav David Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
28. Veronika Říčanová Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín
D Melánie Gaierová Gymnázium Josefa Božka Český Těšín
27. Martin Kopl Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o
26. Ondřej Gajda Gymnázium Josefa Božka Český Těšín
25. Masarykovo Gymnázium Příbor
24. Adam Dobeš Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
23. Filip Strouhal Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
22. Anastasiia Gymnázium EDUCAnet Ostrava
21. Arina Korovchenko Gymnázium EDUCAnet Ostrava
20. Lucie Klímková Gymnázium Educanet Ostrava
19. Adéla Krzystková Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
18. Klára Stasicová Gymnázium EDUCAnet Ostrava
17. Adéla Rechtenbergová Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
16. Lucie Blahetková Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
15. Karin Soukupová Gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
14. Denisa Vybíralová Gymnázium EDUCAnet Ostrava
13. Viktoriia Tyvodar Gymnázium EDUCAnet Ostrava
12. Kateřina Kučerová Gymnázium EDUCAnet Ostrava
11. Magdalena Paseková Educanet Ostrava
10. Václav Špok Gymnázium EDUCAnet
9. Ludmila Vaňková Educanet Ostrava
8. Tereza Pilchová Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava
7. Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava
6. Patrick Daniel Byrtus Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava
5. Marcela Ciencialová Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava
4. Matěj Spurný SPŠCH Ostrava
3. SPŠCH Ostrava
2. Lukáš Malík Mendelova střední škola, Nový Jičín, p.o.
1. Jakub Tylich Mendelova střední škola, Nový Jičín, p.o.